Hakkımızda
Sektörde 15 yılını geçirmiş uzman ekibiyle Keşif Havalandırma Sistemleri olarak artık İstanbulda da faaliyet göstermekteyiz. Gerek müşteri istek memnuniyeti gerekse malzeme temini yapılan firmaların istek ve memnuniyeti göz önünde tutularak ve önemsenerek yapılan işin gerek kalitesi gerekse fiyat uygunluğu düşünülerek artık imalattan montaja, montajdan bakım ve onarıma kadar hizmetimizin ve kalitemizin arkasında durarak 15 yıllık deneyimi İstanbul’da ve tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.
Misyon:
Doğruluğu ve dürüstlüğü ticaret yaşamında olmazsa olmazı Kabul ederek sektöründe sürekli, yenilikçi, güvenilir ve pozitif yaklaşımlarla müşterilerine sunacağı hizmet ve ürünleri en kaliteli bir şekilde sunmak ve konumunu sürekli olarak güçlendirmektir.
Vizyon:
Firma olarak müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ve ekonomik olan tesisleri kurmak, iklimlendirme ve   havalandırma sektöründeki gelişmeleri müşterilerimize sunmak, kaliteden ve sorumluluktan ödün vermeden çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olarak yolumuza devam etmektir.