Akçaburgaz Havalandırma Sistemleri

Endüstriyel havalandırma temiz havayı getiren ve kötü havayı dışarı atan mekanizmadır. Doğru havalandırmaya sahip olmak, çalışanlarınız için güvenli ve sağlıklı bir çalışma alanı sağlamanın anahtarıdır.

İyi tasarlanmış bir endüstriyel havalandırma sistemi dışarı çıkacak ve havayı belirli bir hızda getirecek ve bu da zararlı kirleticileri ortadan kaldıracaktır. Bunlardan birine sahip olmak çalışanlarınız için daha iyi sağlık ve işyeri kazaları riskini azaltabilir.

ENDÜSTRİYEL HAVALANDIRMA NEDİR?

Endüstriyel bir havalandırma sistemi iki merkezi parçadan oluşur: temiz hava besleme sistemi ve bir egzoz sistemi.

Besleme sistemi bir hava girişi, hava, donanım filtreleme ısıtma ve soğutma, fanlar, havalandırma kanalları ve hava dağıtım kayıt içerir.

Egzoz sistemi , bir hava emme alanı, bir bölgeden sonraki bir hava temizleme cihazı, deşarj baca ve fanlar bu hareket hava kanalları.

Her türlü kapalı ortamların havalandırma sistemleri alanında 20 yılı aşan deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize “Keşif Havalandırma” olarak hizmet veren firmamız, ihtiyaç ve beklentileriniz için bulunduğunuz ortamın ilk olarak keşif işlemi ile işe baslar, ardından projelendirme işlemi yapılır, siz değerli müşterilerimize proje onayı ve fiyat teklifi sunulur, onayınızdan sonra imalat aşamasına geçilir, imalatı biten parçaların uzman montaj ekibimiz tarafından montajı yapılır ve gerekli testler yapıldıktan sonra havalandırma sistemi devreye alınarak bulunduğunuz kapalı alanı temiz hava ile buluşturur.

Projeleriniz için profesyonel çözüme mi ihtiyacınız var?

Uzman kadromuzla, projelerinizi titizlikle ele alıp, size özel profesyonel çözümler sunmaktayız.

Hızlı Teklif Al!